Transport Krajowy i Międzynarodowy

Świadczymy usługi niezawodnego i bezpiecznego transportu całopojazdowego FTL oraz spedycji.

Wykorzystujemy nowoczesną i zróżnicowaną flotę, która obecnie przekracza 400 pojazdów i jest gotowa do realizacji zadań na terenie całej Europy oraz krajów WNP.

Nasze główne kierunki w transporcie międzynarodowym to: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, a także kraje WNP takie jak Białoruś, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan.

Niemcy

Benelux

Francja

Hiszpania

Polska

Włochy

Węgry

Rumunia

Rosja

Wielka Brytania

Spedycja drogowa

Rosnące oczekiwania Klientów wymagają nieustannych wysiłków w podniesienie jakości oraz jeszcze większej elastyczności w działaniu.

Dlatego wszędzie tam gdzie nie jest możliwe użycie floty własnej, przewóz realizujemy taborem rzetelnie wyselekcjonowanych podwykonawców i długoletnich partnerów. Nasi podwykonawcy spełniają wszelkie normy jakości i rzetelności co flota własna.

Logo

Zostań częścią zespołu!

Stawiamy na rozwój. Podstawą sukcesu naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy gotowi do podnoszenia kompetencji oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Rekrutujemy zarówno ekspertów branży TSL : managerów, spedytorów, handlowców oraz dyspozytorów i kierowców, jak również kandydatów na stanowiska biurowe związane z rozliczeniami oraz zarządzaniem dokumentacją.

Aplikuj