O nas

We Charter Your Goods.

Charter Group to pewny i skuteczny wybór. Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm transportowych, specjalizującą się w międzynarodowym drogowym transporcie chłodniczym i plandekowym. Z towarami docieramy do destynacji na terenie całej Unii Europejskiej oraz Rosji. Dysponujemy zróżnicowaną flotą ponad 400 niezawodnych ciągników siodłowych oraz naczep chłodniczych i plandekowych. Rozbudowany tabor i strategicznie zlokalizowane oddziały zagraniczne – w Rosji i Białorusi – pozwalają nam obsłużyć ponad 3000 zleceń miesięcznie. Usługi transportowe realizujemy kompleksowo, dbając o ich najwyższy standard i jakość obsługi.

Charter Group to firma z 25 letnim doświadczeniem. W naszej pracy koncentrujemy się na potrzebach klientów i budowaniu trwałych relacji. Cenimy długofalową współpracę opartą na zaufaniu oraz odpowiedzialności. Naszym priorytetem jest rzetelne wypełnianie powierzonych zadań oraz sprostanie najwyższym standardom. Jesteśmy dumni, że nasze starania zostały wielokrotnie zauważone i docenione. Ogromnym zaszczytem było wręczenie przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polski nagrody za specjalne zasługi dla transportu dla Prezesa Krzysztofa Czaplickiego. Zostaliśmy wyróżnieni także prestiżowym tytułem najbardziej wiarygodnego i najlepszego przewoźnika przez naszych długoletnich partnerów.

Naszą pracę traktujemy z powagą i najwyższą starannością. Dbamy, aby powierzony nam towar dotarł zawsze na czas, jednocześnie przestrzegając zasad i norm prawnych. Zapewniamy klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz pewność,że powierzony nam ładunek pozostanie odpowiednio zabezpieczony i dostarczony do miejsca docelowego.

Posiadamy rozbudowaną kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają naszym klientom fachową i kompleksową obsługę logistyczną. Zgrany zespół Charter Group tworzy ponad 600 specjalistów. Zatrudniamy kierowców, spedytorów, planerów i dyspozytorów z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w realizacji usług transportowych.

W swoich działaniach dążymy do ciągłego rozwoju, którego efektem są konkretne osiągnięcia. W 2018 r. powstała nowa baza transportowa oraz biurowiec – PORT WISKITKI Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi i sprostać stawianym wymaganiom, rozszerzyliśmy działalność o stację paliw połączoną z parkingiem dla samochodów ciężarowych,stacją diagnostyczną oraz tunelową myjnią dla aut ciężarowych. Nowe inicjatywy i projekty to kluczowe elementy strategii Charter Group. W tym samym roku powstała także innowacyjna Akademia Jazdy – szkoła dla ambitnych i zmotywowanych ludzi, chcących rozwijać swoją karierę za kierownica ciężarówki Charter Group. Pod jej szyldem prowadzimy szkolenia transportowe, w tym m.in. kursy zakończone uzyskaniem wpisu kod 95, kursy doszkalające oraz kursy z dokumentacji transportowej.

Wyrazy uznania oraz sukcesy na rynku usług transportowych zachęcają nas do podejmowania kolejnych wyzwań. Pragniemy rozwijać swoje kompetencje i profesjonalizm, aby dostarczać klientom skuteczne i innowacyjne rozwiązania transportowe

Logo

Zostań częścią zespołu!

Stawiamy na rozwój. Podstawą sukcesu naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy gotowi do podnoszenia kompetencji oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Rekrutujemy zarówno ekspertów branży TSL : managerów, spedytorów, handlowców oraz dyspozytorów i kierowców, jak również kandydatów na stanowiska biurowe związane z rozliczeniami oraz zarządzaniem dokumentacją.

Aplikuj