Flota

Nasza flota liczy obecnie ponad 400 ciągnikówsiodłowych wraz z naczepami typu chłodnia oraz plandeka. Dzięki licznej i zróżnicowanej flocie pojazdów możemywykonaćniemalżekażdy rodzaj transportu i zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.Wszystkie nasze pojazdy spełniają normy emisji spalin EURO5 oraz EURO6, a dostawcami sąsprawdzone i uznane marki takie jak Mercedes, Scania, DAF oraz MAN.

Pojazdy wymieniane są na nowe po maksymalnie 3 latach użytkowania. W okresie gwarancji flota objęta jest kontraktem serwisowym producenta ale pieczę nad sprawnością floty trzyma równieżnasz własny serwis, który regularnie przeprowadza konserwację i naprawy pojazdów. W ten sposób gwarantujemy niezawodność naszej floty w każdych warunkach.

Kontrolę procesu transportowego wspiera system GPS oraz system telematyczny zainstalowany w każdympojeździe. Komunikacja pomiędzykierowcą i centrum dyspozycji odbywa się za pomocątelefonu komórkowego oraz TMS Interlan Speed. Dzięki zastosowaniu najnowoczęsniejszychsystemów możliwe jest monitorowanie pozycji auta, aktywności kieorwcy oraz statusu transportu w dowolnym momencie. System umożliwiarównieżprzesłanie dokumentów przewozowych odrazu po zakończonymrozładunku.

Nieustannie kontrolujemy jakość wyposażenia gwarantującego właściwe zabezpieczenie przewożonych towarów.

Naczepy typu chłodnia

SCHMITZ Cargobul
-agregaty Thermoking SLX 300
-rejestratory temperatury z możliwościa wydruku temperatury w miejscu dostawy
-certyfikat ATP/FRC

Naczepa typu pladeka – firana

WIELTON NS3K
-Załadunek bokiem, tyłem, górą
-Wysokość wewnętrzna 2,7m
-certyfikat XL
-system MULTI LOCK

Logo

Zostań częścią zespołu!

Stawiamy na rozwój. Podstawą sukcesu naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy gotowi do podnoszenia kompetencji oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Rekrutujemy zarówno ekspertów branży TSL : managerów, spedytorów, handlowców oraz dyspozytorów i kierowców, jak również kandydatów na stanowiska biurowe związane z rozliczeniami oraz zarządzaniem dokumentacją.

Aplikuj